Tereza888

Kde sehnat brigádu, když mi ještě nebylo 15 let?

Dobrý večer, měla bych zájem o brigádu, ale ješte mi nebylo 15 let. 15. narozeniny mě čekají až v březnu. Chtěla bych si vydělat nějaké peníze, upřímně- brala bych jakoukoli brigádu, tak jestli máte nějaké konkrétní tipy, byla bych vám moc vděčná 🙂
(Roznos letáků, komparzy, doučování AJ, hlídání dětí..)

Nejlepší odpověď
quentos

Tento dotaz je tu minimálně podvacáté, projděte si archiv. V tomto věku legálně brigádu sehnat nelze. Pomozte rodičům a řekněte si o kapesné.

Další odpovědi
Drap

Legálně nelze. Jedině pro známé nebo příbuzné provádět nějakou službu.

štamgast

Legálně nejde, ale třeba se zkus nabídnout, že sousedům posekáš trávník nebo tak.

gecco

Ňyc…
Ňyc lekálňe neshzhenesh…
:-OOO

Probůh – pokud si aspoň takovéto informace nejsi schopna načíst z minulých dotazů (a odpovědí), nezasloužíš si nic jiného, než – být bez peněz…
😁

lexx

sleduj inzerci v tisku a na netu, markety sem-tam hledají distributory reklamních letáků
nebo se rovnou zeptej v místní pobočce (Tesco, Billa, Kaufland…) můžeš hlídat děcko, venčit pejska, umýt auto, zajít nakoupit starší osobě…

anonym

Veřejně vystupuj, vyděláš si dost :)