hanicka.k.cb

Brigáda pro 15-ti letou

Hledám brigádu pro 15ti letou, náplní mé práce by mohlo být roznášení letáků, venčení psů (mám zkušenosti) nebo jiné nenáročné práce. Potřebuji práci na doma nebo po škole, mezi 3. a 6. hodinou večer. Peníze podle Vašeho hodnocení, 2000–5000 Kč měsíčně. Podmínkou je, aby byla práce v Českých Budějovicích. Děkuji za každou nabídku.
Moc děkuju všem, jestli máte nějaký nápad nebo nějakou nabídku. Díky :)
Doplňuji:
Pro huxu: Díky za velmi dobrou radu do budoucna, ale moc mi k užitku není. Jako 1. mě napadl internet, jako 2. možnost poptat se po známích, rodičích, příbuzných...­..tohle je asi poslední šance tak to chci zkusit :) Ale díky že ses obtěžoval napsat odpověď (to taky nemyslím ve zlém) :D

Odpovědi
marci1

Otázky se nesmí opakovat. Obdobné : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=brig%C3%A1da%20pro%­2015%20let

huxa

Myslíš si, že se zde na odpovědích najde nějaký dobrák z Českých Budějovic, který by ti nějakou podobnou práci sehnal? Poptej se sama po známých ohledně roznášení letáků, apod. (toto nemyslím nijak urážlivě, jen velmi dobrá rada do budoucna)

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.