BRIGÁDA V SUPER/HYPERMARKETU OD 15-TI LET

Ahoj, zajímalo by mě, jestli tu někdo neví, v jakých řetězcích můžu vykonávat brigádu od 15ti let. Vím, že v nějakých to jde, a někdy ne. Také vím, že nemůžu být u nářezáku a ani na kase..Jedná se o doplňování zboží..Prostě zkrátka chci jen zjistit, jestli víte o nějakém řetězci který bere i 15tileté a také ty řetězce, co berou jen 18+. Koukal jsem na stránky jednotlivých řetězců, někde to je, někde ne. Ovšem už jsem si zjistil, že snad v Bille by měli brát..v Albertu ne.. Jak je to třeba v Tescu, Kauflandu, Intersparu..atd? Děkuji, jestli se v tom někdo vyzná, za odpověď :)
Doplňuji:
prosím - nikdo nevíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Taky budu prosit - prosím nenakopávejte zdejší dotaz!

Pokud si myslíte že toto je nějaký prestižní web kam chodí obchodní zástupci si vybírat své klienty tak to jste na pěkném omylu! Opravdu jste v 15 ještě naivní a myslíte si že někam na web velkým písmem vyvěsím HLEDÁM BRIGÁDU a budu doufat že mě nikdo kontaktuje, v horším případě to nakopnu a budu doufat dál.

Ale takto to zde nechodí! Ono taky musíte zvednout prdel a jít se zeptat do obchodu. Dnes vše nevyřešíte po internetu. A pokud půjdete do obchodů můžete si rovnou nechat vystavit potřebné smlouvy. Ale je to pouze na Vás zda-li napíšete na 10 webů HLEDÁM BRIGÁDU a budete doufat že se Vám nějaký řetězec ozve či zvednete vaší línou prdel a půjde se zeptat do toho řetězce.

A pokud takto uvažují i jiní lidé že sedí doma za internetem a vyvěšují výzvy tak to se potom ani nedivím že je nezaměstnanost! Vy si myslíte že jsem hledal též brigádu tímto způsobem? Ne! Já jsem si vyhlídl firmy kde shání a zeptal jsem se od kolika berou, měsíční mzda plus další informace. Ano výběr se mi sice zúžil z 20 nabídek pouze na 6, ale furt bylo z čeho vybírat!

Další odpovědi:

V Kaufu berou určitě, v těch ostatních nevim, běž se zeptat, no. Myslim, že tě vezmou skoro všude, kde neni hmotná odpovědnost, sice ti jí můžou zkusit dát podepsat, ale i kdybys jí podepsal, tak pokud by se něco stalo, je jim to stejně k ničemu. . .

Bronzový

jí osobně jsem dělal brigádně v tescu, kauflandu, v makru, v hypernově i v bille, všude mezi 15ti a 18ti
Doplňuji:
já osobně....

McDonalds, KFC... :))))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.