pepa6545265

BRIGÁDA V SUPER/HYPER­MARKETU OD 15-TI LET

Ahoj, zajímalo by mě, jestli tu někdo neví, v jakých řetězcích můžu vykonávat brigádu od 15ti let. Vím, že v nějakých to jde, a někdy ne. Také vím, že nemůžu být u nářezáku a ani na kase..Jedná se o doplňování zboží..Prostě zkrátka chci jen zjistit, jestli víte o nějakém řetězci který bere i 15tileté a také ty řetězce, co berou jen 18+. Koukal jsem na stránky jednotlivých řetězců, někde to je, někde ne. Ovšem už jsem si zjistil, že snad v Bille by měli brát..v Albertu ne.. Jak je to třeba v Tescu, Kauflandu, Intersparu..atd? Děkuji, jestli se v tom někdo vyzná, za odpověď :)
Doplňuji:
prosím – nikdo nevíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Taky budu prosit – prosím nenakopávejte zdejší dotaz!

Pokud si myslíte že toto je nějaký prestižní web kam chodí obchodní zástupci si vybírat své klienty tak to jste na pěkném omylu! Opravdu jste v 15 ještě naivní a myslíte si že někam na web velkým písmem vyvěsím HLEDÁM BRIGÁDU a budu doufat že mě nikdo kontaktuje, v horším případě to nakopnu a budu doufat dál.

Ale takto to zde nechodí! Ono taky musíte zvednout prdel a jít se zeptat do obchodu. Dnes vše nevyřešíte po internetu. A pokud půjdete do obchodů můžete si rovnou nechat vystavit potřebné smlouvy. Ale je to pouze na Vás zda-li napíšete na 10 webů HLEDÁM BRIGÁDU a budete doufat že se Vám nějaký řetězec ozve či zvednete vaší línou prdel a půjde se zeptat do toho řetězce.

A pokud takto uvažují i jiní lidé že sedí doma za internetem a vyvěšují výzvy tak to se potom ani nedivím že je nezaměstnanost! Vy si myslíte že jsem hledal též brigádu tímto způsobem? Ne! Já jsem si vyhlídl firmy kde shání a zeptal jsem se od kolika berou, měsíční mzda plus další informace. Ano výběr se mi sice zúžil z 20 nabídek pouze na 6, ale furt bylo z čeho vybírat!

Další odpovědi
wu-princess

V Kaufu berou určitě, v těch ostatních nevim, běž se zeptat, no. Myslim, že tě vezmou skoro všude, kde neni hmotná odpovědnost, sice ti jí můžou zkusit dát podepsat, ale i kdybys jí podepsal, tak pokud by se něco stalo, je jim to stejně k ničemu. . .

SteimlX

jí osobně jsem dělal brigádně v tescu, kauflandu, v makru, v hypernově i v bille, všude mezi 15ti a 18ti
Doplňuji:
já osobně…

marketahm

McDonalds, KFC… :))))