_Lucka_

Hledám brigádu..!! (od 15-ti let)

Nemohu nikde najít slušnou brigádu buď je to mimo věk. kategorii nebo je to falešná brigáda.. poradíte někdo dobrou..??

Nejlepší odpověď
Alča M.♥

Podívej se na google. Nevíme kde a jakou

Další odpovědi
ondra07

Tak roznos letáků se dá najít, ale je to dost fyzicky náročné… Najdi si společnost Česká distribuční a zavolej jim.. Uvidíš sama..
A pak jsou brigády- prodej předmětů, ale do toho se mi třeba nechce, myslím, že by sis moc nevydělala, kdybys otravovala lidi na ulici… :)
Apod.. Hlavně hledej na jobs.cz, tam nikdy není podvod a dá se tam toho najít dost..

Michal Kole

Ono nejde o to, zda ti je patnáct ono taky musíš mít ukončenou základní školní docházku brigádničit můžeš až po prázdninách (až v září) a to už jsi zase na střední škole.

Bohužel s brigádou ti Úřad práce nepomůže.

Z jedné strany jsi pro zaměstnavatele přínos, že jako mladší 18 let ti může méně platit, ale na druhou stranu ti nemůže dát „hmotnou odpovědnost“ – jmenuje se to jinak.

jmhad

Je to třeba roznášení letáků.Jenže taková brigáda je dlouhodobě zadána.Já přiznávám, že má vnučka to získala přes známost.Ale zkus vývěsky na ÚP.Tam se něco takového dá najít.