zbyndo

Ako postupovať pri zmene praktického lekára?

Chodil som roky k jednému lekárovi,ten odchádza do dôchodku,nahradila ho iná lekárka, ku ktorej ja chodiť nechcem,mám z nej zlý pocit

Nejlepší odpověď
Edison

Vyber si nového, zajdi za ním, jestli Tě veme. Ten Ti pak řekne, co a jak.

Další odpovědi
Ametyst

Nejdřív si vyber nového, a ten požádá o tvou zdravotní dokumentaci. Tu doktorku už vůbec nemusíš vidět.

Drap

Najdi si nového, který tě vezme a on si bez problémů vyřídí převzetí dokumentace od původního.. Taky jsem prodělal takovou změnu bez jakýchkoli starostí a problémů. Stačilo ukázat kartičku pojišťovny, některé údaje nadiktovat a jeden podpis.

Alesh

Jo, dojdeš si k jinému a zeptáš se, zda se k němu můžeš přeregistrovat. Vše pak sepíšeš u něj. Maximálně se může stát, že budeš muset u té současné vyzvednout dokumentaci, což může být poněkud žinantní situace.

nyjono

Jak píše Ametyst. Toto mám nedávno za sebou.
Nový lékař, kterého si vybereš, a který tě přijme, ne všichni to umožní, někteří už nové pocienty nepřibírají, tě pouze požádá o jméno a adrsu stávajícího lékaře a tím to končí.
Nový lékař si vyžádá dokumentaci, dnes se už téměř neposílá, Stačí pouze výpis ze zdrav.dokumentace.