Eda69

Zvuková notifikace při odpojení hardwaru?

Lze nějak vypnout zvukový signál při odpojení či připojení hardwaru? Něco se tam zbláznilo (asi systémový SSD disk) a přesto že to nijak neovlivňuje funkčnost tak se 20× za minutu ozve zvuk odpojení a připojení hardwaru, je to neskutečně nesnesitelné, zkoušel jsem změnit sata kabely a nepomáhá, pro systém je to údajně neznáme zařízení tak mi neřekne co to dělá za problém, nemám připojeno nic než disk, tak alespoň vypnout ten zvuk?

Odpovědi
anonym

  1. Ovládací panely – zvuk. V okně karta „zvuky“ a tady si najdi „přípojení zařízení“ – označ kliknutím, pod tím máš vyjížděcí menu „Windows-vložení hardwaru“, klikni a vyjeď v tom menu nahoru a dej „žádný“. Takto postupuj i u odpojení zařízení.
  2. Další možnost je v adresáři Windows – média změnit zvuk. Najdeš podle popisku.