Zvolit ATI nebo nVidia?

Sestavuju počítač, váhám nad grafikou. Už má ATI dobré ovladače? Kdysi ty Catalysty stály za nic a pořád mě láká nVidia po těch problémech. I když ta cena…

Odpovědi
COVERENDER

Ptal jsem se známého ktery je pres počítače a rikal ze dobre zkušenosti ma s obema a nikdy mu ani jedno nedělalo problémy. Hlavne pry nekombinovat chip set základní desky od jednoho výrobce s grafikou od druhého, to pak problémy delat muze.

IDeal

na starem pc jsem mel nVidii a ted na novem mam ATI…sestavoval jsem si to sam…zalezi na typu zakladni desky resp. chipsetu…neni k sahozeni koupit desku s integrovanou grafikou, to ale zase zalezi na tom k cemu pc bude slouzit…