Avatar uživatele
Justin1

Zvolili jste si někdy za cíl něco, co je jenom přechodný stav?

Stalo se vám někdy, že jste si za životní cíl zvolili něco, co se ukázalo být jenom mezistupněm vedoucím k něčemu jinému, co už se lišilo od vašeho cíle a s čím jste potom měli potíže? Jak jste to prožívali a jak jste ty potíže řešili?

Zajímavá 0 před 963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Volíme si cíle, ale když zjistíme, že je lepší se věnovat jinému cíli, tak se to může změnit. Nic není na věčné časy. Zaměstnání, koníček, přátelé, mnohé z toho nezáleží na nás. Mohu si třeba určit cíl, zvládnutí jazykové zkoušky, ale když ten jazyk úspěšně používám dle potřeby, tak je zbytečné tu zkoušku dělat. Třeba jen kvůli papíru. To záleží na konkrétní situaci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ano. Chtěl jsem pracovat a jako navazující cíl jsem si zvolil pracovat na dobu neurčitou. Největší problém byl, že jsem musel 1,5 roku sekat latinu a udržovat se v dobré kondici, abych neměl absenci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Ne, vše řeším s rozmyslem. Někdy se ale věci nedaří úplně přesně a člověk pak musí korigovat, aby potřebný cíl dosáhl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano. Zítra (9.9.) mám kulaté narozeniny a jako přechodný cíl jsem si zvolil, že budu celý den střízlivý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
elkon

Rokio, to co tu plácáš je úplná samozřejmost. Každý normální člověk „seká latinu“ celý život a nikdy mu to nepřipadá divné. Máš podivný náhled na život. Zřejmě se chováš podle toho, jak se ti to právě hodí. To je prasárna.

Avatar uživatele
SkřítekkAdee

Upřímně souhlasím. Já mám takové koníčky, které určitě nespadají do kategorie „sekat latinu“, ale moc dobře to o sobě vím, a proto ani nepíši na takové stránky 😁 každý normální člověk seká latinu opravdu pořád a divné mu to nepřijde.

Nový příspěvek