Fiphan

Ztráta podacího lístku, co teď?

Dobrý den, posílal jsem dne 15.2 balík pro mojí sestru. Posílal jsem to jako doporučený balík, tedy i s podacím lístkem. 3 týdny a zatím ji nic nepřišlo a nemůžu najít podací lístek a tudíž nemohu použít “sledování zásilku”. Je možné, že bych mohl poprosit o nějakou kopii? Měl jsem tam napsaný email i telefonní číslo na podacím lístku.

Nejlepší odpověď
nyjono

Zeptej se na poště, jestli ti podle data a jména budou ochotni číslo zásilky vyhledat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.