9uejsban

Zrušení příhozu na aukru

Dobrý den, potřeboval bych vědět, zdali je možné zrušit přihozenou částku na danou položku na portálu aukro.cz, všiml jsem si pozdě drahé dopravy.

Nejlepší odpověď
Filip84

Právní nárok, podle podmínek, na to není.

Příhoz je platný až do skončení aukce. Ty nabídneš, dejme tomu, Kč 100.00, po Tobě bude ještě pět přihazujících, ale všichni požádají o zrušení příhozu, nebo zemřou, nebo něco podobného a Tvůj příhoz platí. Proto bys si měl, například, rozmyslet, než budeš dražit stejnou věc jinde jenom proto, že Tě někdo přehodil.

Musíš se domluvit s prodávajícím, nebo, vyhraješ-li, to zboží prostě zaplatit a odebrat. A nebo nést následky porušení pravidel portálu Aukro.cz.

Další odpovědi
plebs

Spojte se s prodejcem požádejte o zrušení