Lutagame

Zprávy na Facebooku – neodesílají se …

Poslední dobou když napíšu někomu zprávu na FB odesílá se to hodně dlouho nebo se to vůbec neodešle a když se pak zeptám , jestli mu zpráva došla, tak ne … Nevíte co s tím je ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkoušel jste použít jiný prohlížeč? Radši pro jistotu si od Vás vyžádám výpisy z programu RSIT, zda-li v počítači není něco nevítaného.

Návod na použití programu, včetně odkazů ke stažení najdete zde: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Oba výpisy – tedy info.txt a log.txt mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

Další odpovědi
LysoňXXX

Netuším, ale mám podobný problém. Od lidí mi zprávy chodí a když jim odepisuju, tak mě se to ukáže jako odeslané a druhá strana nic nevidí. Taky by mě to zajímalo..

kamila44444

pokud se tam objeví u té zprávy takový trojúhelníček žlutý, tak máte špatné spojení. Jinak nevím, ale také se mi to stalo

ROCKY 321

KDYŽ PÍŠI SLOVO DO ZPRÁVY, NA FACEBOOKU, SAMO SE PŘEPROGRAMUJE, NA JINÉ SLOVO,,NĚKDO MĚ NĚJAK, KODUJE PSANÍ ---CO TO JE???

Lutagame

jojo v chromu to fachci diky :)