Ondrej01

Někteří přátelé na facebooku mě nevidí online – jak to vyřešit?

Mám problém s tím, že snad polovina přátel mě nevídí online na facebook chatu, zbytek ano, musím si s tím pohrát.. a po chvíli je to znovu špatně. Mívám také často ty žluté trojúhelníky (neodesílání zpráv). Počítač je starší, ale nevím, zda to je tím. Ondra Díky

Odpovědi
ModráHouska

Je možné, že sis v pokročilém nastavení nastavil, že tě někteří přátelé nevidí, ale tohle člověk většinou dělá vědomě. Já to třeba dělám, když nemám na některé lidi náladu. Stejně se nato zkus podívat a uvidíš:)
Doplňuji:
anebo to třeba bude špatným signálem s wifi:)