´mofis

Co mám dělat, když se mi zničehonic zpomalil internet a všechny hry se mi sekají?

zničeho nic se mi zpomalil internet a všechny hry se mi sekají

Nejlepší odpověď
Edison

Velký Bratr zasáhl proti nadměrnému hraní her.

Další odpovědi
JáJsemKarel!

Jsem kouzelný věštec a proto poznám pouze z informace, že se ti zpomalil internet, co se stalo…

Ne, nejsem a nikdo takový není! Doplň „otázku“ dalšími informacemi, nebo sežeň magického ajťáka kámoše.

orestez

https://www.ro­ot.cz/texty/jak-se-spravne-ptat/
Jaký OS, ve Windows to může způsobovat WUaserv a služba aktualizace na pozadí, název služby si teď nevzpomenu. Vytížení procíku ukáže Správce úloh > nejvíc prostředků – přejít k záložce Služby. Někdy je řešením vypnutí aktualizací. Počítač už je nezvládne rozbalit a systém aktualizovat. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zatezovani-procesoru
BITS zakázat a zkusit odinstalovat aktualizaci o velikosti asi 700 MB. Dočasně zakázat aktualizaci a zkusit, jak se bude PC chovat.

Kryšpín

Omezit závislost a nechat počítač oddechnout

Roman71

První, co bych udělal, dal počítači „oraz“ a potom zapátral, co se s ním děje.. Možná by stálo za to udělat takovou běžnou očistu od prachu ve skříni, přepastovat procesor, smazat nepotřebné soubory (s citem samozřejmě) a provést údržbu systému, zkontrolovat běžící procesy..
Pokud se nic nezlepší, hledal bych problém mimo počítač.

BTW: Pokud se mi děje něco s PC, příčina většinou vězí mezi židlí a klávesnicí.

Eduart

Zkontroluj kabely,jednou jsem měl trochu povystrčenej kabel z routeru a internet sice fungoval ale bylo to jak na vytáčenym připojení,asi 14 dní sem si škubal vlasy než jsem na to přišel.