Hufnágl

Znáte ten pořad Věřte – nevěřte?

Věříte, že tyto stránky mají takovou hodnotu?

A to nepíši o provizi z reklam, kterých je tady požehnaně. Jen já, co tu jsem, klik nechtěně na několik reklam.

Odpovědi
Alesh

To bejt majitel a dostat takovou nabídku, tak to hned střelím a jdu do důchodu. 😉

Kepler

Týýýbrďo! To jsem ani netušil, že ten web je tolik známý. To jako jakou má hodnotu? No, určitě větší, než ta srandička s věřte- nevěřte. Na tu se ale líp dívá, zatímco zde je větší sranda.

zjentek

To díky mě TVL!!! D;

Kelt

Tady je pár chytrých zajímavých odpovědí, je vidět, že lidé mají obecně přehled. Američané potřebují takové lidi a jsou ochotni za to platit. A pokud chtějí platit a investovat, předpokládá se, že očekávají velký zisk.

Edison

A zdroj toho obrázku??