Avatar uživatele
VaclavZeman

Znate snad nejaky vice kultovni nemecky serial nez-li Tatort (Misto cinu)?

Me jedine napada Kobra, kde je zastoupen vzdy charakter akcniho tureckeho pracanta (Semir) a nejakeho idealniho (nejlepe blondateho, modrookeho, metr devadesat vysokeho) Nemce, kterych se tam po boku Semira vystridalo snad sedmnact.

Ale i tak se to dle meho nevyrovnalo, jedne z me lasek, Tatort, uz jen kvuli tomu, ze Tatort si pousteji po cele Bundesrepublik, kdez to Kobra zase tak enormni sledovanost nemela. A uplne nejlepsi je Tatort znelka, ladena do disca, kterou bych vam pustil, kdybych to umel. Dekuju.

Zajímavá 0 před 588 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Kromě Kobry 11 třeba Komisař Rex. :D Populární byl (a je) dost. V Německu i mimo něj a když to srovnáš na IMDB, tak Komisaře Rexe hodnotilo o trochu víc lid a má i větší hodnocení než Kobra 11 (na ČSFD je to zase přesně opačně, ale to je jen naše+slovenská databáze).
Napadla mě ještě ta blbůstka Medicopter… ale to zase tak kultovní není. :D

Rex https://www.im­db.com/title/tt010882­9/
Kobra https://www.im­db.com/title/tt011508­8/?ref_=nv_sr_srsg_0

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Mně se líbil Schimanski.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aevul

Semir se u nás vžilo pro dopravní policisty, takže bych hlasoval pro Kobru 11. Místo činu jsem asi nikdy neviděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Tatort neznám, stejně tak Komisař Rex, nebo ten tlustý Bayrische „Kommissar“. Einsatz für Kobra 11 je, asi, u nás nejznámější, nenapadá mne nikdo, kdo by o něm neměl povědomí (a já ho nemám rád, krom prvních dvou sérií, které jsou točené v Brandenburgu, těsně po rozpadu DDR).

Ein Kessel Buntes! Já vím, že to není seriál, ale zábavný pořad, nicméně nejen starší generace to docela znají, on tam, taky, vystupoval Kája Gottů, i jiní naši umělci, i „umělci“, té doby.

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Ne, seriály mě nezajímají. Na Cobru jsem se díval v dospívání. Ale co se týká dokumentů, tak ty mají dobře vymakané. To tady nebudou čecháčci umět ani za 50 let. Oni třeba dělají dokumentární seriál o opravách aut. V každém díle řeší nějakou zavadu a pak to opravují. Nebo dělají na pokračování dokument o různých profesích, třeba s řidičem kamionu sednou do kabiny a jezdí s ním celý týden. Anebo týpek jezdi na dovolenky a referuje o cenách, kolik kde za co zaplatil, jako hotel, jizdenky jídlo v restauraci apod. Jsou na to prostě machři.
Když jsem tam žil a pracoval, tak jsem na to koukal každý den. Jo, a grandslamové tenisové turnaje tam vysílají na veřejnoprávní stanici a téměř každý zapas. Tady ti dají pár zápasu a odchod

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Horst Schimanski

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VaclavZeman

Rockere, soupnul bych Vam tam hned palec nahoru, ale bohuzel mi uz dosel pocet palcu. Ale i tak dekuju.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Ametyst, mame to stejne. Schimanski – ma nejoblibenejsi postava. Dekuju.

Avatar uživatele
Ametyst

Václav Zeman: Děkuji. Je to už šerý dávnověk, co? 🙂

Avatar uživatele
VaclavZeman

No jo no, ja jsem od te doby trochu zestarl a nejsem uz nejmladsi, ale divim se, ze Vy si ho pamatujete. Jste jiste mlada slecna, tak jakpak? Dekuju.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Dekuju vsem za odpovedi.

Avatar uživatele
Disraeli

Komisař Rex se sice jakože odehrává v Rakousku, ale je to rakousko-německý seriál a zastoupení Německa/Němců je srovnatelné… navíc je to prašť jak uhoď. ;)

Avatar uživatele
Disraeli

Místo činu jsem taky nikdy neviděl – dokonce o tom ani neslyšel.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Mohu doporucit. Dekuju.

Nový příspěvek