l.t

Znate nekdo nejakej vylepsenej recept na bramborove placky?

znate nekdo nejakej vylepsenej recept na bramborove placky?

Nejlepší odpověď
anonym

No to je stesti,ja je mam dnes k obedu jako prikrm ke gulasi. Tech receptu je vice,z varenych brambor tak i ze syrovych.Do testa si muzete pridat,skvarky,klo­basku,salam.Pect je na sucho na teflonu ci v oleji.Vsechny jsou dobre.

Další odpovědi
holčička

My děláme bud barmboráky s ohnivým masem a nebo dělám plněné bramboráky dám vrstvu bramboráků na to dám sýr,salám no prostě to co mám ráda a přiklopím to druhou vrstvou a osmažím a je to lahoda.