gecco

Znáte někdo aktuálně fungující kontakt na Jana Saudka?

Obávám se, že kontakt přes Sáru či Samuela nebude ´to pravé´…
😉
Telefon, mail…
FB (a podobné zhovadilosti ´neberu´) – a myslím, že JS taky ne.
___
Rád bych jej požádal o ´focení´…*)
Vím, kde bydlí – ale asi bych si nedovolil jen tak zazvonit u branky…
😉
___
*) abyste se neděsili a nedoufaly (nebo naopak??) – ne já mám touhu se od něj nechat vyfotit

Nejlepší odpověď
zjentek

chceš focení? A nechceš raději kontakt na nějakýho fotografa?

Další odpovědi
Lamalam

Nevím, zda Saudek ještě přijímá zakázky. Možná by ti mohla pomoci Libby Kucera ze Saudek Gallery. Ale pokud se nepletu, tak Sára Saudková je stále jeho manažerkou.

Zdroj: http://www.sau­dekgallery.com/kon­takty.html

anonym

Normálně bych tam zazvonil:Dobrý den pane Saudek,nemohu na vás kontakt… jestli vyleze někdo z ochranky nevím,ale jestli ano,zeptal bych se jestli má nějakého manažera,nebo si někoho najdi „na špinavou práci“,já do Práglu nepojedu kvůli tobě.

gecco

Zjentku → Saudek není dost dobrý?
😉
´Sem´ s těmi lepšími…

gecco

Lamalam – díky, zkusím…
Já jako ´aktuální´ (spíše neaktuální – domnívám se) našel http://www.sau­dek.com/ – a jakkoli je Sára zajímavá baba a zajímavá fotografka, raději bych jednal přímo s Janem (a nebo i se Sárou – ale až poté, co mi Jan potvrdí, že je Sára stále manažerkou, kterou on chce)…
😉
´Pak´ dám vědět.

Lamalam

Oukej, taky jsem zvědavá. Ale bojím se, že mistr nebude levný.

gecco

…„mistr nebude levný“…
Nebude – a v to bych taky nedoufal…

Doufám, že bude nakloněn spíše záměru než finančnímu ocenění svého ´oka´ a svých dovedností…
😉

„mistr“ – ono to má několik konsekvencí

  • mistr nemůže být levný
  • mistr musí být dobrý
  • mistr musí být exkluzivní (a i se tak ´tvářit´)
  • mistr nemůže dopusit devalvaci své pověsti (i kdyby o oko měl přijít)

😉
___

Na druhou stranu – mám známou, která fotí (její hlavní ´profesionální´ ´představení´ spočívá v tom, že fotí nějakým foťákem s nějakým objektivem!!).
Svůj web prezentuje ´nahulatou´ fotkou sebe samé…
😁
Fotí hlavně svatby a novorozence (no, je ve věku, kdy se její kámošky vdávají či rodí).
Když jsem viděl některé její prezentace, upřímně, styděl bych se ty fotky dát na web jako momentky – natož jako výsledek celodenní práce v ateliéru… Ne tak ještě za peníze!!
A cena? – cca 5 litrů za den v att. (pravda, ´v ceně´ je vizážistka – podobně amatérská malovatérka s rekvalifikací) a CD s !!neretušovanejma!! fotkama…
Za retuš už je příplatek, za tisky (i ´náhledového´ alba) další…
___
Pokud se s mistrem budu schopen domluvit (bojím se, aby mne za tak ´komerční´ zadání rovnou neposlal do kompostu), věřím, že budeme spokojeni všichni.
😉