rybíz

Znáte nějaký dobrý recept na čínu?

Z běžných surovin něco ke špagetám.

Nejlepší odpověď
Bunnik

My říkáme čína všemu, kde je základem smažené maso a zelenina (hlavně cibule a pórek) z jedné pánve, posypané nějakým kořením (vždy pepř a kari, někdy i chilli, sladká paprika…) a zalité sojovkou. Nikdy nemáme stejnou čínu – pokaždé koupíme jinou mraženou zeleninu, vždy přidáme jinou čerstvou zeleninu (co je zrovna po ruce – tu hrášek, jindy patizón nebo mrkev… nebo všechno naráz :))… fantazii se meze nekladou.

Další odpovědi
anonym

Vyzkoušeno!

Zdroj: http://www.to­precepty.cz/re­cept/9636-cina-podle-vlastni-chuti/

pondělí

užasný jsou mravenci,ale musíte je dávat do pánve živé,jinak zhořknou a na máslo,rozpále­né,.naše včely se nehodí,čínské jsou bez chloupků,a ještě je dobrá kočka,ale jen maso kolem páteře,upravuje se jen pět minut,
A jinak čiňani neznají špagety to je zase od jinud

Miroslavst

ظץזضئزظתר
טٻڝڗڃ٣ڈڎڞڛڗںۍھ
ڸۃڳڠۉےڵڬڮڨ
Fakt dobrý, doporučuji vyzkoušet.