randejl

Znáte nějakou hru která je pro dva hráče ale i pro víc, která by se dala hrát jenom na klávesnici na jednom počítači?

znáte nějakou hru která je pro dva hráče ale i pro víc ,která by se dala hrát jenom na klávesnici na jednom počítači třeba něco jako minecraft nebo nějaký survival ? děkuji za odpovědi

Odpovědi
setapouch

Ano.
Doplňuji:
Hrávali jsme takto Mortal Combat. Cca před patnácti lety :)

anonym

Třeba Mariáš 2.7
https://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=hts&oq=&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGNI­_csCZ501CZ502&q=ma­ri%c3%a1%c5%a1#hl=cs&q=m­ari%C3%A1%C5%­A1+2.7.+machrsoft

Dochy

kdysi jsem pro DOS spáchal jako semestrálku housenky. Najednou mohlo hrát tolik hráčů, kolik se vešlo ke klávesnici. zkoušeli jsme to asi v 5 max.

uccello

Třeba série LEGO, hrajeme to s přítelkyní na jedný klávesnici a je kooperace. Dobré ovládání a hezká grafika. Doporučuji pro začátek Piráty z Karibiku. :) Je to sice pro děcka, ale i dospělý se u toho vyblbne. http://www.jrc­.cz/kategorie_pc_hry_hry­_detske_lego
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpomněl na Overlord 2, tam je pár lokaci na splitscreen, jenže jeden z hráčů musí mít gamepad.

bolak

červi, atomic bomberman

Nespi

Kdysi jsme hráli Little Fighter 2. Čtyři lidi namačkaní na jedný klávesnici. :)