HOMER

Znáte nějakou dobrou strategii, ve které jde o to postavit prosperující město?

Myslím,že je to něco jako SINCITY ap.Děkuju :)

Nejlepší odpověď
Sandy

Dříve jsem hrála City Life Super DeLuxe. To je dobrá hra, ale časem mě (jako každá) omrzela. Vy možná myslíte Sim City 4 Deluxe (myslím, že má i starší verze). Ještě je také Sim City Společnost, ale o té nic nevím. Zkuste se podívat po e-shopech 😉.