Kaxx

Znáte nějaké dobré stránky na vytvoření neplacených www stránkek?

Hledám něco, na čem by se dali vytvořit i dobré stránky pro amaterského fotografa.

Odpovědi
anonym

Websnadno.cz . Mám tam několik stránek a jsem velice spokojený.

nikolqa.o

ic.cz – mám na nich všechny svoje stránky a nemohu si stěžovat.. Mají přehledné rozhraní a lehké manipulování..
Doplňuji:
A hlavně nepce reklamy na stránky.. Velké plus.. :) Stránky jsou tak, jak ty chceš a nic ti je nekazí.. :)

ivzez

Endora.cz

artix000

Webnode.cz má velmi pěkné rozhraní a mám s ním dobré zkušenosti.
Určitě doporučuju vyzkoušet.