Avatar uživatele
Frogman

Znáte nebo používáte parfémy LR?

Tato německá značka patří mezi světovou špičku. Mám doma testery a nemůžu se od nich odtrhnout. :DDD
Je to fakt kvalita, voní mi od nich ruka i po několikanásobném umytí! Kam se hrabe Avon… :DDD

Neznáte je někdo nebo nepoužíváte? Jestli jo, jakou vůni máte nejraději? :DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No vidíš, co člověk, to názor, já zas tvrdím pravý opak. Ještě vÍc, než před patnácti lety se tato kosmetika kupovala od podomních obchodníčků, pár věcí od LR jsem si koupila a musím teda přiznat, že blbý. Šampon neplnil svoji funkci tak, jak měl, prostě vlasy nemyl, parfém nedržel vůni, o ničem. Jestli je teda tohle světová špička, tak já už nevím, co je teda šunt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

O světové špičce mám zcela jiné představy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Ne a ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ne, neznám – a ne, nepoužívám…
Nepoužívám ostatně žádný parfém ani jiné ´voňadlo´…

Mimochodem – Avon, není to něco, jako Amway?
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

copak su baba,abych se smrděl…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Frogman

Samba: Říkáš, před 15 lety, ale zkus to schválně teď řekni, jestli se něco změnilo. Já mám jen parfém, který jsem zmínil, že voní docela dost a dlouho. :DDD
Ale jak říkáš: „co člověk, to názor“. ;)

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ta značka u mě nemá důvěru, vsázím raději na „tutovky“. Nevím, jak se značce daří teď, věřím, že už líp, vše se dá zdokonalit, přeji jim hodně zdaru a už dost, nebo to někdo bude brát jako reklamu. Mě udivují jiný věci. Třeba že některý chlapi nepoužívají parfém, z toho jsem vážně absolutně vedle. To jen tak mimochodem. Proto si cením toho, s jakým nadšením o parfému píšeš. Ale já to poznala i letos na dovolený…vedro jako v ***eli a když jsem šla kolem jakýhokoliv cizince, jen jsem slastně nasávala jeho vůni, přímo jsem si to užívala, u nás není zvykem, aby byl každý chlap dobře, vkusně a čistě oblečený, natož takový komfort, aby snad i voněl 🙂 Je to jak za trest, když se kolem našince projde, vypadá jak chudák a ke všemu smrdí potem, to je hnus.Stydím se za naše chlapy. To je tak nějak vše, co se parfémů týče, to bych ani nepsala, kdyby tady nebyly nechutné odpovědi o tom, že se třeba někdo ani nenavoní, než vyleze z baráku.

před 3100 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frogman

No, to víš… :DDDD Možná bude i hůř. :DD

před 3100 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Frogman

gecco: Amway neznám, ale asi to bude něco podobného, jak říkáš. :)

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování