uccello

Znáte neautorizovaný servis na foťáky Nikon v Praze?

Známý by potřeboval vyměnit displej u staršího kompaktu Coolpix P50. U autorizovaného servisu už to rok nedělají. Děkuji

Nejlepší odpověď
Klaproth

Autorizovaný servis to zřejmě již nedělá z důvodu nedostupnosti náhr. dílů ke starším aparátům. Neautorizovaný servis je také nebude mít. Zkus kontaktovat AWH Servis, jsou sice specializovaní na Canon, ale dá se s nimi mluvit a udělali mi i věci, o kterých jsem si myslel, že jsou nemožné. Za zeptání nic nedáš.

Další odpovědi
lexx

poptat zde:
Fotoškoda servis – Vodičkova ul. pro náhradní řešení problému. Oni by třeba byli schopni udělat „neautorizovaný“ servisní – náhradní zásah.

jinak:
servis NIKON spol. s r.o.

NIKON spol. s r.o.
K Radotínu 15
156 00 Praha 5
tel.: (+420) 230 230 100
fax.: (+420) 230 230 101
@: service@nikon.cz
web: www.nikon.cz

napiš pak jak to dopadlo, mám vylomená dvířka baterek na Nikonu Coolpix L-10
a nikdo to neopravuje