nelka1995

Značky kol a jejich kvalita

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat , jaké máte názory na celoodpružená kola značek (ne pouze na tyhle kola ale na značky obecně(ale na kola můůžete určitě také ;) )):
OLPRAN
(http://img11.a­llegroimg.pl/pho­tos/oryginal/32/32/01­/08/3232010847)

VELAMOS
(http://www.ba­zos.cz/img/1/071/2425­2071.jpg)

STAIGER (http://img05.a­llegroimg.pl/pho­tos/oryginal/32/37/77­/29/3237772990)

a pak jen tak mimo na kolo s odpruzenim predni vidlice. Nakamura summitt
(https://mail-attachment.go­ogleuserconten­t.com/attachmen­t/u/0/?ui=2&ik=699d8­f4a7b&view=at­t&th=13e89098344c0da0&at­tid=0.1&disp=in­line&safe=1&zw&sa­duie=AG9B_P8aq­TQNWH9tBnt6kZqGbh27&sa­det=1368178846207&sad­s=cHSVaciXfb1aF­zUIAYe_BeGCoX4)

Moc Vám všem děkuji za jakýkoliv názor.
Doplňuji:
Fungujou :D jen musíš smazat ), protože to otvírá odkaz i s tou závorkou :D

Odpovědi
jjnovo

Ahoj, ani jeden z těch odkazů, co jsi uvedla, nefunguje..
A značku bych asi doporučil GIANT

badisko

nefunguji odkazy …;D..jako byvaly servisak bych teda rekl ze pokud majezdite na opravdu na tezkem terenu tak vam je odpruzeni k micemu ..pokud uz nejake odpruzeni chete tak musi byt vzdy uzamikatelne jinak je k nicemu …proc ?..Protoze pri odemcenem odpruzeni stracite na normalni ceste setrvacnost a tim se strasne nadrete ..neni zadna znacka ktera by byla vylozene k nicemu uz dnes maji i levna kola celkem dobrou kvalitu (na normalni jezdeni ale vybirejte podle terenu )…takze nejde uplne rict ze kdyz je levne tak je odpad ..ale spis u nekterych je slabsi treba prehazovace a horsi provedeni ramu statny material atd nekdy maji ale i levnejsi kola prijatelne ramy ..pri vyberu kol v kamenych obchodech moc nespolehejte na prodavace ..ale pokud mozno obrate se na servis ti kluci a nekdy tez holky:D kola davaji na kram ..serizuji je a opravuji vi tudiz i o jejich nedostatcich..ale take o prednostech …ale tak nejak obecne plati ze cim je kolo drahsi tim je lepsi coby do pouzitych materialu …takze cekat od kola za 5000 ze bude stejne dobre jako to za 20.000…kouknete se na net ..pri vyberu kola na jeho recenze …tady neni moc co resit..

olm

v dnesni dobe je za tezky teren nutno povazovat stezky pro cyklisty ve mestech!

SalaLu

Čím víc peněz chceš do toho vrazit tím lepší kolo a řekl bych že nad 15000 už to bude docela dost dobré kolo