SengSS

Názor na značku kol Olpran ???

Chtěl bych si pořídit kolo a tato značka má v nabídce celkem pěkné kousky do 6–7 tisíc , ale zajímalo by mě jestli s tou značkou nejsou problémy jestli vydrží , některé z nich nabízí dokonce dlouholetou záruku na rám kola , osobně jsem si od této značky pořídil dost věcí na cvičení ( nářadí závaží doplňky atp… ) a jsem spokojen ale jak je to s horskýma jízdníma kolama ?…

Nejlepší odpověď
Alesh

Pěkné kousky za 6–7 tis.? 🙂

Začal bych tím, že bych se dovzdělal v problematice jízdních kol. 😉
Za tyhle peníze to bude kolo, které je dobré na velmi rekreační jezdění, bude dost takové humpolácké, tím ovšem neříkám, že nebude držet. Každopádně zpracování jednotlivých komponent nebude žádná sláva.

Další odpovědi
led

Záleží od spôsobu a podmienok používania.
Na cestu do práce (aj z práce), kratšie nenáročné túry po cestách (pokiaľ nezachytíte ráfkom kolesa do koľají) v tejto cene sú dostačujúce.
Na náročnejšie jazdenie, terén a podobne si vyberte radšej k tomu účelu určený bicykel, žiaľ v tomto prípade aj cena je vyššia.

Ar

Olpran = v součastnosti největší šunt na trhu. Této značce se obloukem vyhnout. Po založení Fy Olpran vyráběl solidní kola, pak tuto značku původní majitel prodal a dnes tyto kola nechtějí ani v marketech, protože je to samá reklamace a výrobce se reklamacím zásadně vyhýbá. Tyto kola se prodávají na aukcích (Aukro) a cena začíná od 1Kč.
Jediná výhoda tohoto kola je, že ho nikdo neukradne. NEBRAT