Avatar uživatele
SengSS

Názor na značku kol Olpran ???

Chtěl bych si pořídit kolo a tato značka má v nabídce celkem pěkné kousky do 6–7 tisíc , ale zajímalo by mě jestli s tou značkou nejsou problémy jestli vydrží , některé z nich nabízí dokonce dlouholetou záruku na rám kola , osobně jsem si od této značky pořídil dost věcí na cvičení ( nářadí závaží doplňky atp… ) a jsem spokojen ale jak je to s horskýma jízdníma kolama ?…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4036 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Pěkné kousky za 6–7 tis.? 🙂

Začal bych tím, že bych se dovzdělal v problematice jízdních kol. 😉
Za tyhle peníze to bude kolo, které je dobré na velmi rekreační jezdění, bude dost takové humpolácké, tím ovšem neříkám, že nebude držet. Každopádně zpracování jednotlivých komponent nebude žádná sláva.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Záleží od spôsobu a podmienok používania.
Na cestu do práce (aj z práce), kratšie nenáročné túry po cestách (pokiaľ nezachytíte ráfkom kolesa do koľají) v tejto cene sú dostačujúce.
Na náročnejšie jazdenie, terén a podobne si vyberte radšej k tomu účelu určený bicykel, žiaľ v tomto prípade aj cena je vyššia.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ar

Olpran = v součastnosti největší šunt na trhu. Této značce se obloukem vyhnout. Po založení Fy Olpran vyráběl solidní kola, pak tuto značku původní majitel prodal a dnes tyto kola nechtějí ani v marketech, protože je to samá reklamace a výrobce se reklamacím zásadně vyhýbá. Tyto kola se prodávají na aukcích (Aukro) a cena začíná od 1Kč.
Jediná výhoda tohoto kola je, že ho nikdo neukradne. NEBRAT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek