Damien

Zmena vypovede v lekarskej sprave a trestne oznamenie.

Zdravim, 5.7. namna skocil narkoman a momentalne lezim uz 5ty den doma s roztrhnutym vazom a poskodenym meniskusom, chcel by som sa spytat do lekarskej spravy som uviedol ze dna 5.7 som padol z preliezky pri treningu z 1,5m vysky pri zhyboch z dovodu ze ma znova napadne no teraz by som potreboval pod trestne oznamenie na osobu s tym ze mam 2 svedkov ako to cele bolo. Bude sa to vysetrovat ak v lekarskej sprave je take a ked dojdem so svedkamy na policiu? Bude sa to riesit?

Este oa

Odpovědi
mosoj

Tak jak je to ?
Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil nebo
Odvolávám co jsem slíbil a slibuji co jsem odvolal ?

led

Môžte to zdôvodniť jedine tým, že pôvodnú výpoveď ste spravili zo strachu pred útočníkom.