fortin

Zlikviduji TV přijímač i s TV poplatky

Podle
https://tvp.ces­katelevize.cz/po­platky/domacnos­ti.php
ke zrušení televizního poplatku nestačí „čestné prohlášení“.
Na poště ukončím evidenci. Poté do 15ti dnů na výzvu ČESKÉ TELEVIZE předložím čestné prohlášení.

  1. Pochopil jsem to správně?
  2. Potřebuji Formulář?
  3. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anetadela1

„Čestné prohlášení“ není odhláška!
Formulář čestného prohlášení o tom, že nevlastníte tv přijímač, nepoužívejte v případě, že jste evidovaný poplatník a chcete se odhlásit. V tomto případě používejte evidenční list (pokud jste přímý poplatník ČT) nebo pokud jste poplatník platící přes SIPO, zajděte na pobočku České pošty a ukončete evidenci.

Podle mě jen na poště ukončíte evidenci přes ev.list. Nic víc.