DomcaJe

Zkušenosti s dlažbou atlas concorde či refin?

Má někdo zkušenosti s italskou dlažbou Atlas concorde nebo Refin?

Odpovědi
osmanek

Ahoj,
máme doma dlažbu Atlas concorde. Co konkrétně vás zajímá?

Broukk

Ahoj,my máme tuto dlažbu,řešili jsme to s firmou Rivesti a spokojenost,mohu doporučit.

DomcaJe

Jestli je to opravdu tak kvalitní dlažba, jak se píše nebo ne. Potřebuji něco, co opravdu hodně vydrží.

osmanek

Tak my ji máme asi 3. rokem a zatím bez problémů. A to máme dvě děti a kočku :)
Možná záleží na tom, co si představujete pod pojmem „hodně vydržet“.

DomcaJe

No, tak nějak podobně jak to máte vy, to máme právě i my. Až na ta zvířata. Ale máme 3 děti a to stojí za to.. Jestli nejezdí na odrážedle, tak posouvají stolem, židlema, nebo jim něco spadne. Prostřední kluk je navíc hyperaktivní, takže někdy záhul.
Chceme pořídit úplně novou podlahu, ale když už, tak něco pořádnýho, co nám chvíli vydrží.
Teď už jen sehnat nějakou dobrou specializovanou prodejnu a můžem začít.
Nejste náhodou z Brna?

osmanek

Nene, nejsme z Brna, ale odebírali jsme ve studiu v Otrokovicích u Zlína a ti mají pobočku i v Brně a ještě myslím v Olomouci nebo tam někde.