Avatar uživatele
Angi-Shy

Zjistí mi nějaká radiová stanice název songu?

Již roky sháním název dvou songů nebo alespon jejich majitele. Nyní se k nim přidal třetí song. Všechny tři jsou z cca 70 let (prý), dvě maj stejného majitele, k těmto dvěma mám audio, a přesto nic, jak se dostopovat k názvu či vlastníkovi. Třetí song mi zpívá kamarádka, která ho zná jen z odposlechu od otce, text anglický nezná kromě části „banana show(joe, job – není jisté)“. Zatím všechny aplikace na rozeznání songu selhaly, aplikace na rozeznání popěvku také, všechny možné programy též, vyhledávání části textu ze songu taky nic nenašlo. I kde na odpovědích jsem se již kdysi psala z jiného pofilu a taky nikdo netušil..

Kdysi byla možnost u nějaké radiové stanice jim zaslat audio songu, popěvku atd a oni to pomohli najít. Nevíce, jestli to tak ještě funguje a která stanice by nejspíše pomohla?
Vím, že song jistě dokáže zjistit OSA na ochranu práv hudby, ale tam se to platí prý 300kč za zjištění jednoho songu či co, tak hledám ještě nějakou alternativu, co by se hned nemusela platit…
Kdyžtak přidávám znovu ty dva songy:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Fqkwn9tg8wg

A třetí song co hledá kamarádka „Banana show“ (či jak), který zazpívala s doprovodem na kytaru pro případ, že by to nějaká aplikace zachytila lépe (marně):
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Br23AmGHDdo

(pokud tedy víte o jaký song se jedná či jaká radiová stanice by mohla pomoct to dohledat, budu jedině ráda)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Malvína před 2057 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Brblal

Obrátil bych se na Oldies Radio (103.7 MHz – Praha), jistě tam budou znalci této hudby (hudba 70 let se vysílá denně mezi 7 a 8 h a pak mezi 19 a 20 hodinou).
Toto rádio hraje jen starší hudbu (=oldies).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… je to bez zvuku, zkus jiný úložiště, asi ti smazali zvuk, jestli to teda nebylo záměrně …

před 2057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Muffz

Mi to jede v pohodě.

před 2057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… už jo …

před 2057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek