zjentek

Kde je Mareš, že zas chybí v ranní show?

Evropa2 a ranní neshow!

Nejlepší odpověď
annas

Možná ještě není docela zdravý, takže nabírá síly po chřipce.

„Jako že jsem dokonce kvůli horečce nebyl an iv radiu, to je co říct“ .

https://www.in­stagram.com/ex­plore/tags/ja­ko%C5%BEejsem­dokoncekv%C5%A­Flihore%C4%8Dce­nebylanivradi­utojeco%C5%99%C3%­ADct/

Další odpovědi
mosoj

Nevím kdo to je.

zjentek

Mosole, ty neznáž Mareše? Ježiši, kdo ty jsi?

Marpo

zase někde u mooooře…

zjentek

Nebo zase v nějakým tom Abú… nejspíš ale v Abú Babí, což je teď Praha, nikoli Slovensko!