Tessina11

Zeny, otazka na Vas. Jake mate zkusenosti s epilatory? Boli to, da se na to zvyknout? Muzete mi i doporucit do 1000,–?

Nejlepší odpověď
Dane

Doporučuju Philips Satinelle, který tě vyjde na polovinu ceny. Má omyvatelnou epilační hlavu, takže jeho používání je poměrně hygienické. Epilace bolí stejně jako bys používala pinzetu..

Další odpovědi
Questman

Sice nejsem žena ale zkušenost dám.
Bolí to jako čert, zvyknout se dá na všechno ale já bych to nedal :D
Doporučím ti spíš nějaký dobrý depilační strojek ale do 1000 by to bohužel nebylo :/

mosoj

Proč to chceš, když se toho na druhou stranu bojíš ?