chucky

Země čtvrtého světa

Poradil by mi prosím někdo o zemích nejchudších z chudých? Cokoliv o nich.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Vero

No… hlavně se říká země třetího světa… Ale více třeba na: http://wikipe­dia.infostar.cz/t/th/thir­d_world.html

Další odpovědi
Gorouš

Afrika: Súdán, Somálsko, Čad, Niger, jihosaharské státy vůbec.
Asie: Bangladéš, Vietnam, Laos, Barma, Pakistán, Tadžikistán, Turkmenistán.
Amerika: tzv. banánové republiky: Panama, Kosta Rika, Honduras, Nikaragua, Belize, Guatemala, země J. Ameriky: Uruguay, Paraguay.
Evropa: Rumunsko, Moldavsko.
Myslím, že to stačí.