Zelená kožená sedačka

na ni se mi objevuji bile skvrnky,ktere jdou setrit,ale za cas se objevi znova.Co proti tomu udelat,aby zmizeli?Dekuji
Doplňuji:
Pardon, ZMIZELY ulet.

Nejlepší odpověď
terry

Myslíš zmizely? Skvrny.

Další odpovědi
HOMER

Při rozvržení soupravy do pokoje dbejte na to, aby bylo dostatečně vzdáleno od topného tělesa, mělo by to být alespoň 30 až 50 centimetrů. Sedací souprava by také měla být ušetřena intenzivního slunečního záření i dlouhodobého světla z umělého osvětlení, neboť by mohla příliš brzy vyblednout barva kůže.
Čas od času je třeba kožené potahy souprav otřít čistou suchou utěrkou, nečistot se pak zbavíte navlhčeným hadříkem mýdlovou vodou a poté vytřete dosucha. Důležité je snažit se při čištění na kůži netlačit, ale otírat ji jen velice jemně. Jednou ročně je vhodné ošetřit sedací soupravu anilinovým krémem nebo mlékem na kůži. Ideální prostředek k údržbě nábytku by vám měl poradit přímo jeho prodejce.

Zdroj: http://www.nm-bydleni.cz/cla­nek.php?id_clan­ky=309

ReHu

Pokud se objevují stále dokola, mohla by to být výrobní vada. Jak dlouho sedačku používáte a jak dlouho jsou ty skvrny vidět?

anonym

Zapomela jsem dodat ze,se skvrnky zacali objevovat po 7 mesicich pouzivani.

anonym

Sedacka je 13 mesicu koupena,skvrnky jsou male(bodkovite)­.Jinak s tou hrubkou byl ulet,a i za poucovani se dostane bod.Prima.Ale jinak v pohode-dam si na psani pozor.