Anonym 12345

Ze kterého předmětu (M, Aj) by měl maturovat člověk, který je v obou předmětech stejně hodnocený – 2 na vysvědčení?

(ani jedno neupřednostňuje, vůbec neví, co má dělat)

Ze kterého předmětu (M, Aj) by měl člověk, který je v obojím stejně špatný (z obou 2 na vysvědčení), maturovat?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Vybrat si to, které se snáz doučí, i když to teď neumí. Matematiku odbudeš za jednu hodinu, ale za to je (podle některých) těžší. Angličtina se zase skládá ze tří částí, takže je to nadýl, ale podle lidí je jednodušší naučit se angličitnu.

Zhodnoť své kvality a schopnosti (jak je třeba na tom tvá logika, nebo paměť) a podle toho se rozhodni. Pokud budeš chtít, tak se každopádně naučíš oba ty předměty, ale jeden se můžeš naučit snáz než ten druhý (podle tvých schopností… třeba ti půjde víc učení slvíček a gramatiky než řešení logických úloh a počítání. Ale jak říkám, jeden si vyber a nauč se ho – a naučíš se ho určitě – když se budeš snažit).

Další odpovědi
Kelt

Neptej se ostatních, ptej se sebe. Ta maturita je vlastně tvůj první krok na tvé dlouhé cestě . Proto bys měl zvážit, čemu se budeš chtít věnovat, co studovat, v jakém oboru pracovat a zda tam budeš více potřebovat tu angličtinu nebo tu matematiku. Můžeš umět opravovat auta a být vynikající hudebník, ale za takových deset, let můžeš být podle tvého rozhodnutí být ředitelem Ferari nebo zpěvák, který je na předních místech v hitparádách nebo vynikající interpret, který má vyprodané koncerty. Takto se na to dívej. podívej se na to, o co je zájem, jaké k tomu budeš potřebovat vysoké školy, kde bys uplatnil tyto znalosti. Buď rád, že máš možnost volby.

da ny

Sklidí, co zasel.