Sfspf

Myslíte, že mi za níže uvedených okolností bude schválen úvěr?

Zdravím, žádám Equa bank o úvěr na 280k. Jedna se o koupi předmětu, nikoli zamazat své dluhy (které nemám). Plat mám 32k měsíčně, pracuju v rajchu. Je mi 20 let a nikdy jsem žádný úvěr neměl, takže žádná historie, co se týče tohohle. Mám účet Fio, kde mám tok Kč 600 000. Říkám to, ale nevím, jestli mi to je něco platné, když Fio nedává úvěry a žádám Equa… Nemám žádný povinnosti, úvěry, nic… Bydlím u matky. Mé finanční výdaje jsou 3500 benzín, 1000 cigára, útrata 3000. Žiju skromně. Ovšem potřebuju auto do práce nebo se mi pos… Myslíte, že mi schválí úvěr, popřípadě jaká banka? Nechcu nebankovní. Díky, lidi

Odpovědi
nyjono

Sousedi mají dobré zkušenosti se Zonky.
Vyřízení přes net a schválení rychlé.

anonym

pokud doložíte příjem za posledních řekněme 6 měsíců a oni si o vás zjistí že žádné další úvěry nesplácíte tak vás dost možná zařadí mezi velmi nízko rizikovou skupinu a dosáhnete na výrazně lepší úrok. Věková kategorie také nebude na překážku, naopak …takže tohle vám zřejmě schválí, být vámi opravdu bych tlačil na co nejlepší úrok.

Na zonky by vás za těchto okolností zařadili nejspíš rovnou do skupiny A takže byste dosáhl na úrok 2,99%

Pepa25

Nerozumím, proč žádáte o úvěr, když máte dvojnásobek částky na účtu. Ale obecně: pokud neděláte načerno, tak by neměl být problém. Kdyby to nevyšlo v Equa, tak na spotřebitelské úvěry se vždycky dost specializovala Moneta.

Edison

Všichni se mýlí. Nikdo z nás tu nemůže předjímat, jestli vám bude schválen úvěr.

Mc Merkurion

@Pepa25: … tak Monetu bych v žádném případě nedoporučoval …

Dochy

Edison: Ale jistě že může. Stejně jako může „předjímat“ (když se Ti to slovo tak líbí) výsledky fotbalového utkání u Fortuny. Jen je blbost na to spoléhat. Tazatel se ptal na názory a pár jich dostal. Některé možná i podpořené zkušenostmi. Toť vše.

Sfspf

Tok jsem myslel jakože historii účtu 600k. Kdybych je tam měl tak kupuju neuvazuju uverem

Dochy

Pepa: Píše že má tok, nikoli že má našetřeno. A i kdyby měl našetřeno, třeba se snaží koupit něco za 700k…

Rokio

Sfspf: A kolik přispíváš mamce na domácnost?

anonym

rokio tohle nemá žádnou souvislost s jeho dotazem a narovinu, ty se na to ptáš jen proto aby ses mohl chlubit svým příspěvkem jako už MNOHOKRÁT …

Sfspf

Jenže háček je v tom že v rajchu su 2× měsíc… Doba neurčitá. Myslíte že bude vadit že to nejsou 3 měsíce? A když jsem nastoupil v polovině září. Takže září poloviční výplata (říjen) a teď celá v listopadu.

ivzez

Jsi m oc zvědavý (do toho ti nic není).