Katerinak100

Schvaluje se hypotéka, i když nemám hlavní, ale jen rok vedlejší živnost?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Zdravím.Mám rok jen VEDLEJŠÍ živnost.Schvaluje se hypotéka ,ikdyz nemám HLAVNÍ ,ale vedlejší živnost? Dekuju předem.

Odpovědi
ivzez

Nikdo nevíme, jak Vás banky vyhodnotí na základě předložených podkladů. (Informace o SVČ vedlejší by byla málo i pro hypotéční banku.)
Projděte si nabídky a podmínky jednotlivých bank a řešte to přímo s nimi.