Mirrdos

Kdo nebo co je čed u Stream Agraelus?

Zdravím. Kdo, nebo co, je to čed u streamu Agraeluse? Díky

.....

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Henry1660

Agraelus bude asi tento youtuber https://www.y­outube.com/user/The­Agraelus s 570 tisíci odběrateli. (Profesionální) youtuber je člověk, který přidává videa na youtube a může si tak vydělává – přidá tam reklamy, sponzory, se kterými spolupracuje – tím je propaguje atd. (když je oblíbený – má množství odběratelů a jeho videa mají velký počet zhlédnutí).

Čed bude nejspíš anglické slovíčko chat [čet] – tzn. = komunikace mezi více lidmi najednou prostřednictvím sítě (internetu) a stream je přímý přenos.

Další odpovědi
annas

Našla jsem vve zdroji, že čed slouží k měření užívání Streamu (sledované hodiny, počet zatržení od těch, kteří byli přihlášeni k odběru. )

Masaryková universita
Motivace pro sledování počítačových her – systematická review
Bakalářská práce Kristýna Svobodová
Katedra mediálních studií a žurnalistiky
Brno 2019

https://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:gM-PF6OXFh0J:https:/­/is.muni.cz/th/a­fyrr/Bakalarska_pra­ce_Kristyna_Svo­bodova.pdf+&cd=1&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-b-d

Ale nesleduji, jen jsem tak nakoukla, vypadá to, že se ve Streamu se objevoval rasismus.

VoVo

vyslovuje se to chat zbytek snad nemusím vysvětlovat :D

Mirrdos

Díky, myslel jsem si to. Ale říkal jsem si ke komu pořád mluví, jako čede hele .. atd. Ted už je to jasné. :)