petris

Zdarec lidi jake je originalni jmeno pro chlapečka?:-)

Nejlepší odpověď
quentos

Záleží na jeho příjmení, aby to k němu (tj. k příjmení) zvukově dobře šlo; někdy je třeba dát bacha i na kontrast významů. Takový Květoslav Růžička by Vás za křestní jméno v budoucnu nepochválil, Řehoř Přetřas nejspíš taky ne.

Další odpovědi
mosoj

Každé které mu dáš.

Drap

Co třeba Silvestr ?. Pro jistotu ale ještě jednou prolistuj kalendář. To co je pro někoho orginální, pro druhého to může být nepřijatelné. Musíš vybrat samostatně. Důležité je u jména i příjmení, aby se to dobře vyslovovalo a vzájemně se netlouklo.

Hamon

Za co se mu chceš pomstít?
Doplňuji:
Doporučuju uvědomit si, že to dítě s tím jménem bude muset žít, chodi t sním do školy. A děti umí být pěkně zlé, když vidí nějakou odlišnost..

redy

Nevím jestli originální ale Karel je dost dobrý je to chlapský jméno a pro malinkýho Kájiček je taky super :)

Kelt

Existuje mnoho pěkných mužských jmen, ale nenechej se ovlivnit nějakým seriálem, nějakým současným hercem, sportovcem atd. Pěkné jsou jména Jan, Karel, Josef
František, Lukáš, Marek , Viktor atd Když chceš dát cizí jméno, je to volba jenom Vás dvou.

marci1

Damián, Jonáš, Leon, Viktor, Teodor, Bruno ap.

pusinka50

Sedla bych si s protějškem oba s kalendářem v ruce a nezávisle na sobě napsali oba jména, která se vám oběma líbí, třeba 10 jmen. Pak si ukázat výsledky a vybrat to jméno, na kterém jste se oba shodli. Při neúspěchu opakovat:-)

SteimlX

Leodegard

melanie

Kazimír :D
Nebo se podívej sem :http://www.na­sejmena.cz/nj/jme­na-deti.php

Andre5000

Marcel, René, Robert, Leopold apod.