Zapnu počítač a na obrazovce se mi objeví zelená plocha a něco mi tam píšou anglicky.

Nerozumím tomu,ale když zmáčknu na klávesnici F8,tak se počítač normálně jede.Na zelené ploše je napsano STARTUP ERRORs/nebo tak nějak podobně/.Ale jinak pc jede,net taky.Co je špatně?Jak mám udělat,aby mi pc normálně jelo?Mám Windows XP.A co udělám tím zmáčknutím F8,že se dostanu na normální provoz?

Nejlepší odpověď
anonym

Tezko se radí, kdyz to jedine, co v otazce mame je zmatený popis neceho zeleneho na obrazovce 🙂

chtělo by to alespon fotografii kdyz uz se vam nechce opisovat co tam píšou … (fotografii můžete publikovat napr. na www.imageshack.us a do otázky na ni pridat odkaz)