mosoj

Zánět žil a povrchová trombofleditida ?

Prosím o typy na léky.
Doplňuji:
Pro případ potřeby moje postřehy.

Tak z mastí které jsem vyzkoušel ( a ne laciných) jsem usoudil že nejúčinnější je Lioton 100 000 s účinnou látkou heparinem.
Výborná je také mast Ibuprofen Duo kde je 3/4 heparinu a 1/4 ibuprofenu.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Prodělala jsem loni zánět žil 2×. Lékařka mi doporučila koupit léky Aescin, jakoby náhradní antibiotikum proti zánětům a otokům a doporučila koupit Lioton gel, který popisuješ. Na Lioton mi napsala tuším recept, tak nevím, jestli se dá koupit i normálně.
http://www.brnen­skalekarna.cz/a­escin-teva-por-tbl-flm-30x20mg~z2045­848.html

S ibuprofenem bych to raději moc nepřeháněla, mám špatné zkušenosti s tabletkami a když čtu příbalový leták: "může způsobit krvácení ze zažívacího traktu, vřed nebo perforace v zažívacím traktu, tak bych si ho už nekoupila. Já brala Ibuprofen 2 měsíce při bolesti zubu a trpěla jsem strašně na pálení žáhy, vůbec to nešlo vydržet ani s léky na reflux

Další odpovědi
cliwe

Na posílení stěny cév je výborný lék Detralex, je ale na předpis. Stejné složení má Diohes plus. Dolní končetiny namazat Ibalgin duo efekt nebo Dolgit a zabandážovat.

bolak

Pokud uvažuješ o Detralexu, tak mnohem lepší volba je podle mě Diomax, máš tam to samý (diosmin/hesperidin 450/50) plus navrch ještě aescin 30mg a rutin 20mg. Je to taková směs všeho co se dá na žíly sehnat v jednom balení.

Pokud je teď doplatek u Detralexu 390 za 120 tablet, tak ten Diomax seženeš za tu samou cenu, ale jak říkám, je tam těch účinejch látek víc a navíc maj teď akci 3 balení za cenu dvou, takže ještě o třetinu levnějc.

anonym

Za kterou lékárnu kopeš ? . Reklama jak vyšitá!

bolak

jinak to co uvádím je prodejný bez receptu, u Detralexu platíš většinou za značku, proto je to i s doplatkem tak drahý

mosoj

Dík za upozornění. Prozkoumám.

gagaga

nebete leky..nevim sice o co jde..ale nejdrive si URCITE zajedte na :
http://www.har­las.cz/varixy­.html
ten Vam poradi
sama jsem si tam nechala " delat " zily..malinke, ale i tak : pryc s nima !

  • iv-

mosoj

Iv děkuji !

Já to musím ale vyléčit, protože jdu v dubnu opět na operaci !!
Ona ta tromboflebitida zřejmě právě souvisí s tím problémem s kterým jdu na operaci i když se to objevilo po aplikaci ultrazvuku na chodidlo.
Alespoň že to není hluboká žilní trombóza. No je vidět že mně již ke štěstí stačí i takovéto věci.

mosoj

Ten detralex beru. Doktoři říkají že je nejúčinnější. Doplatek na velké balení 120 tablet 390 Kč.
Lioton 100 000 50 g cca 200 Kč.
Nicméně čert vzal peníze jenom aby to zabralo.

gagaga

aha..
ja vim jenom co jsou " zily " :),
proto jsem hned napsala ..
ja si u nej nechala delat zily a i vlozky do bot ..primo "na miru " a kazdych pul roku si je tam chodim nechat upravovat

mosoji, vam to tu " rikat " nemusim, ale na lecbe na sobe, nebo vasi pani..rodiny, nikdy nesetrete !
( tam " nahoru " ..nebo"dolu " – ( ja dolu ) ..si to nasetrene nevezmeme !
hodne stresti a at vse co nejlepe u vas dopadne !

  • iv-

mosoj

Souhlas. Moc děkuji.