Avatar uživatele
England1522

Může normální člověk založit malou mafii?

Ahoj, vyděl jsem dokument o Al capone a jen mě zajímá jestli si může normální člověk založit malou mafii? a koupit si nějaký podnik kde by ty rozkazy dával. :)

Zajímavá 0 před 3531 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Začni v rodině, tam se můžeš snadno stát Capo di Tutti. Ale pozor, hodně mafiánů se nedožije vysokého věku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pondělí

Předchozí odpověď je správná,protože doslovný překlad slova mafie znamená rodina.
Ale chce to hlavné =maličkost= člověk musí být vůdči osobností,a tou se může stát tak jeden z desetitisíců
Ale otec rodiny se dožívá velkého věku,což napovídá to,že byl vydán interpolem zatykač na muže který má 90 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já tedy mám v tomhle směru taky hlavně filmové znalosti. Podle toho, co jsem viděl, tam hlavou mafie se stane ten, kdo od mládí vynikal ve lstivosti, bezohlednosti, brutalitě a hlavně v obyčejné chytrosti. Myslím, že to musí být psychopat. A myslím, že každý opravdový mafián začínal na ulici v oboru drobné kriminality a až působením jakéhosi podsvětního darwinismu jej podsvětí vybralo a zformovalo v opravdického mafiána.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Márty14

Je mi 14 let, a dneska mě zmlátil jeden kluk (světský) a chtěl bych jsem se dostat do nějaké mafie nebo tak něco protože když ho budu chtít zmlátit tak by na mě všichni naběhly, a celkem se jeho i ostatních bojím protože je starší a má větší sílu. Kdyby o nějaké mafii nebo tak nějak věděl tak tady je můj email: martin.hladik2008@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LoganDominik

Ano dá se i slavná Yakuza musela nějak začít ale prvně musíš do „rodiny“ přidat lidi, kterým věříš a za, který se budeš i rvát a důležitý poznatek je že budeš muset sehnat něco málo přez 10 mega a pomalu nabírat členy ale musíš si je sám pro zkoušet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek