England1522

Může normální člověk založit malou mafii?

Ahoj, vyděl jsem dokument o Al capone a jen mě zajímá jestli si může normální člověk založit malou mafii? a koupit si nějaký podnik kde by ty rozkazy dával. :)

Odpovědi
Nazdar Bazar

Začni v rodině, tam se můžeš snadno stát Capo di Tutti. Ale pozor, hodně mafiánů se nedožije vysokého věku.

pondělí

Předchozí odpověď je správná,protože doslovný překlad slova mafie znamená rodina.
Ale chce to hlavné =maličkost= člověk musí být vůdči osobností,a tou se může stát tak jeden z desetitisíců
Ale otec rodiny se dožívá velkého věku,což napovídá to,že byl vydán interpolem zatykač na muže který má 90 let

klumprt

Já tedy mám v tomhle směru taky hlavně filmové znalosti. Podle toho, co jsem viděl, tam hlavou mafie se stane ten, kdo od mládí vynikal ve lstivosti, bezohlednosti, brutalitě a hlavně v obyčejné chytrosti. Myslím, že to musí být psychopat. A myslím, že každý opravdový mafián začínal na ulici v oboru drobné kriminality a až působením jakéhosi podsvětního darwinismu jej podsvětí vybralo a zformovalo v opravdického mafiána.

Márty14

Je mi 14 let, a dneska mě zmlátil jeden kluk (světský) a chtěl bych jsem se dostat do nějaké mafie nebo tak něco protože když ho budu chtít zmlátit tak by na mě všichni naběhly, a celkem se jeho i ostatních bojím protože je starší a má větší sílu. Kdyby o nějaké mafii nebo tak nějak věděl tak tady je můj email: martin.hladik2008@seznam.cz

LoganDominik

Ano dá se i slavná Yakuza musela nějak začít ale prvně musíš do „rodiny“ přidat lidi, kterým věříš a za, který se budeš i rvát a důležitý poznatek je že budeš muset sehnat něco málo přez 10 mega a pomalu nabírat členy ale musíš si je sám pro zkoušet.