louhra

Zálohování nooteboku.

Čím se dá zálohovat obsah všech dat na nooteboku.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já bych vám doporučil tento program(osobní zkušenosti)
Acronis True Image Home 2010
Nejprodávanější zálohovací řešení v češtině

S programem Acronis True Image Home 2010 se můžete spolehnout, že jsou vaše důležitá data včetně fotografií, hudby, dokumentů, aplikací a celého operačního systém dobře chráněna a v případě havárie mohou být kdykoliv jednoduše obnovena.
link pro stažení:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/ti­py/acronis-true-image-home-2010-v-ceske-verzi/

Další odpovědi
NickD

Doplním,že tento program používají i firmy pro zálohování serverů.
Vřele doporučuji.V tvém případě doporučuji pořídit externí HDD s připojením přes USB a zalohu si uložit na něj.