Miroslavst

Zákaz předjíždění a platnost dopravní značky?

Myslíte, že pokud mě zastaví policista a sdělí mi, že jsem se dopustil přestupku, jelikož jsem předjížděl tam kde je to zakázáno, že mi to projde pokud mu odpovím tímto odkazem?
http://virtan­.sweb.cz/Blog/kra­viny2/uli/uli/u-auto.jpg

Nejlepší odpověď
fira

S tímhle vysvětlením by jsi se chytal leda v bohnicích.

Další odpovědi
Tata

V tomto směru bych se s policistou do diskuze nedával, protože pokud nevíte jak vypadá značka zákazu předjíždění, nebo kde se předjíždět nesmí i bez umístění značky, je špatné. Stejně jako kdy končí platnost značky.A pokud chcete zažít (promiňte) nasranýho policajta, tak to zkuste ale nesvádějte na mě že jsem vám to poradil.

led

…a keď policajt je bavoslepý?…asi nie

Jana5678

Pokud se chcete vymluvit budete muset začít vymýšlet nové a lepší výmluvy. Podle mě byste se měl začít chovat zodpovědně, nebo si běžte zopakovat dopravní značky do autoškoly. Já jsem nedávno postavil dopravní hřiště na své zahradě pro děti a na internetových stránkách https://www.do­pravniznaceni­.com/ jsem nakoupil všechno dopravní značení, se kterým by se mohly na silnici setkat.