Niikii

Zajímavosti-Austrálie,Oce­ánie,Čína,..

Ahoj máme za ukol vzit si nejakou zajimavost z oblastí Austrálie,Oce­ánie,Čína a napsat o ní referát na jednu A4.Nevíte co bych mohla napsat? Hodně spolužáků už si referáty zamluvilo a zamluvili ty nejlepší referáty..nevíte o čem bych mohla psát?Ale musí se to týkat těchto oblastí..oje spolužačka má např. gejšy…Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych si vybrala ze zajímavostí Austrálie podívej se a pročti si to určitě vybereš

http://www.tu­risimo.cz/austra­lie/informace/za­jimavosti-australie/

Další odpovědi
RQLM

velice zajímavý jsou záležitosti kolem korálových útesů u austrálie… Napiš referát na téma velký bariérový útes. popiš biologii-jak to vzniká, co tam je za zvířata, jaký to má přírodní význam, potom význam pro člověka – myslím že se to těží a je to velký problém.

hanny 2

V těchto zemích není o zajímavosti nouze,stačí si něco vybrat!Myslím,že bych to svedla i já,určitě bude o čem psát!