ingi

Zahraniční obchody online

ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s zahraničními obchody a nakupovaní online, třeba za Ameriky. Jedná se oblečení, boty apod.

Odpovědi
pl4toon

Pokud na tu konkrétní věc nespěchám, tak porovnávám ceny po internetu a zpravidla mají skoro všechno v zahraničních eshopech levnější než u nás. Takže nakupuji celkem dost :) Mám s tím v celku dobré zkušenosti. Sem tam i nějaká špatná, ale nic dramatického. Často nakupuji i na eBay, dají se tam koupit věci, co neseženu v ČR (hlavně různé součástky).