huxa

Zahráli byste si „hru“, která by vám v reálném životě počítala „zkušenosti“ a dle nich vám dávala levely?

Nejlepší odpověď
radce

Ne, nechci spojovat jakoukoli počítačovou hru s realitou života. Docela rád bych se s dnešními zkušenosti a vědomostmi vrátil jako děcko třeba do mateřské školky, ale to asi není možné. Asi naštěstí.
Ale je to dobrý námět na zamyšlení"

Další odpovědi
Orange

Ne.

Sůwa

Tohle je skutečně otázka k zamyšlení. Jako počítačovou hru asi ne, ale život je vlastně taková hra a je jen na nás, kdy postoupíme do dalšího levelu.