cippi

Čeho to může být náznak??

Začínají mi otékat kotníky, do toho se teď ještě přidala i bolest, která se přenáší až do paty,takže na nohu nemůžu ani pořádně došlápnout (bez toho, aby mě to nebolelo) – co nebo čím myslíte, že to může být?

Odpovědi
ivzez

Nehledat rady v internetu,
šupem k doktorovi!

marci1

Otoky kotníků mohou být projevem skrytého problému, jako jsou křečové žíly, ledvinové potíže, srdeční a jiná arteriální onemocnění, vysoký krevní tlak nebo preeklampsie (vysoký krevní tlak a zadržování tekutin v těhotenství). Pro posouzení diagnózy je vždy dobré vyhledat lékaře.
Podrobněji a jak předcházet otokům :

http://zdravi­.doktorka.cz/o­toky-kotniku/