jojka plus

za kolik seženu nejlevnější tablet?

chtěl bych se zeptat za kolik seženu co nejlevnější tablet

Nejlepší odpověď
Bedy

Na Aukru nějakého číňana i pod tisícovku v pohodě, ovšem kvalita = aušus a akorát by se sekal, byl enormně pomalý, výdrž baterky pod 2 hodiny…

Slušný tablet se dá pořídit už od takových 4–5 tisíc nový, použitý tak od 2–3 tisíc (např. Blackberry PlayBook 16 GB – nejlepší nejlevnější tablet – skvělá výdrž baterky, dobrý výkon, velmi kvalitní provedení a materiály a pěkný použitý se dá sehnat za 3 tisíce).

Další odpovědi
www

Klidně i za 1000 od někoho, dokonce i méně. Podle ceny také vypadá a chodí 😁
Nový cca 2000 a také tak chodí i vypadá 😁

anonym

VČučel jsem i pod 1000, ale to bych nekoupil. Pokud chceš slušnej, tak počítej kolem 5 smetanů

LuK4S3k CZ

Ale počítej že se bude sekat a bude k ničemu. Pokud chceš slušný a rychlý tablet tak si sežeň nějaký od 5 tisíc. Ale pro nejmíň náročné uživatele je to celkem dostačující pokud ti nevadí že se bude sekat.

Krakis

Za pět prstů… 🙂

brillant

DIH