Pomalý tablet – některé webové stránky mi nechce načítat a někdy je strašně pomalý

Mám tablet značky PHILIPS. Ale poslední dobou mi dělá problémy – je pomalý,pomalu načítá některé webové stránky a některé weby mi ani nenačte. Často mi na něm vypadává internet (hlavně ve večerních hodinách). Já těmto věcem bohužel moc nerozumím tak nevím,co s tím.

Odpovědi
led

Spravte odtučňovaciu kúru tabletu a hlavne prehliadaču. Odstráňte (zakážte) otváranie niektorých programov pri štarte tabletu, vyčistite prehliadač od cookies a nepoužívaných doplnkov