Stingo

Za kolik se dá sehnat právník, aby za mě napsal žalobu ohledně nevrácení půjčky a vyřídil to u soudu?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Advokát je placen podle toho, kolik úkonů udělá + DPH, je možné se s ním dohodnout, že nebude účtovat všechny úkony. Obrať se přímo na nějakého právníka, domluv si s nim schůzku a on ti orientačně řekne.

Já nevím v jakém stádiu to máš, tak i kdyby jsme našli tabulky s cenou, tak tu cenu neodhadneme.

Počítej v řádech tisíců. Dobré je, že pak si to můžeš na povinném nárokovat:-))) Špatné je, že budeš muset ještě pak shánět exekutora aby přiznaný dluh vymohl, a s tím je dohoda mnohdy špatná:-(((

Jinak žalobu zvládneš napsat i sám, je na netu hodně vzorů, ale stačí to napsat úplně jednoduše, a přidat důkazy (směnky, smlouvy atd.)

Další odpovědi
pn65

Pokud nejsi při penězích, skus veřejného advokáta, oni jsou placeni státem.

zzzzz

Veřejný advokát, ti nic sepisovat nebude, tan max poradí, ať si advokáta najmeš:-(((